הרשמה לשיתוף פעולה חיצוני

השנה, מרקחה, שמה במרכז שיתופי פעולה עם ארגונים, מוסדות וקהילות שזקוקות לשינוי ופועלת בכוח מניע ליצירת מארג הדוק של פעילות בין העולם האקדמי והחברה הישראלית. דרך שיתופי פעולה עם אותם גופים, אנו מבקשים לקיים סדרה של סדנאות ששמות במרכז את שאלות ההנגשה והנגישות . 

בדף זה תוכלו למצוא את מגוון משתפי הפעולה במסגרת "מרקחה שווה" - פברואר 2019. 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמוסדות והארגונים שיקחו חלק במרקחה, ולהציע שיתוף פעולה אפשרי כמרצה מוביל/ה בסדנא משותפת. 

2GETHER

מאגר מידע ראשון מסוגו בישראל:

״מפת נגישות דיגיטלית״ שתאפשר לאנשים עם מוגבלות לקבל מידע אודות מקומות נגישים עבורם ולהיות חלק מאיתנו.
המידע ייאסף במערכת טכנולוגית ייחודית וינוהל לפי הצרכים והיכולות של כל אחד. המידע יהיה בשפת נגישות פשוטה וכלול גם נגישות השירות.

נגישות ישראל

עמותה ישראלית לקידום הנגישות בישראל. העמותה הוקמה על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ועצמאות מרבית. העמותה הוקמה על ידי יובל וגנר. דרך קידום הנגישות, העמותה מקדמת את השתלבות אוכלוסיית האנשים עם מוגבלות בכל תחומי החיים.

אלווין ישראל

הארגון מספק שרותי תמיכה לאלפי ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם מוגבלויות, ובמשך השנים סיפק כלים למאות מבוגרים לעבוד בתעסוקה נדרשת בקהילה; לעשרות ילדים לצאת ממסגרות החינוך המיוחד ולהשתלב במערכת החינוך הכללי; ולמתבגרים ומבוגרים לגור בתנאים עצמאיים בהתאם לרצונם ועם התמיכות המתאימות

שין שבע

שין שבע מציע פעילויות תוכן לקידום חדשנות וחיזוק מסוגלויות של חבריו החובבים והמקצועיים בעולמות הייצור הדיגיטלי.

סדנת מודלים דיגיטלית מאובזרת במכונות מתקדמות לייצור (CNC, חיתוך לייזר, הדפסת תלת מימד ואקום פורמינג, ועוד, עמדות עבודה מגוונות וחללי סטודיו פרטיים וחדר תכניות.

TA'AL

TA’AL is a digital platform where information is broken down to specific stages and tasks that the users wish to perform. The app is personalized to the users'​ unique challenges. Geared to language, memory, and other personal obstacles. The objective is to achieve maximum independence, dignity, inclusion.

ג'וינט ישראל

ג'וינט ישראל הוא ה-R&D  החברתי של ישראל, הארגון יוזם, מפתח ומטמיע שירותים, תפיסות ותכניות חדשניים ויעילים עבור אוכלוסיות פגיעות בישראל ופועל לקידום וחיזוק מעמדן. זאת ברוח עקרונות הג'וינט העולמי ובשותפות עם הממשלה, רשויות מקומיות, החברה האזרחית והמגזר העסקי. 

Link 20 לינק

LINK 20 - הרשת לקידום צעירים עם מוגבלות, ביוזמת קרן משפחת רודרמן, פועלת להגברת מודעות להשתתפות צעירים עם מוגבלות בחברה.

מרכז רמת גן לאלצהיימר

המרכז הרפואי היחיד בישראל לטיפול בחולי אלצהיימר
מוסד ציבורי ללא כוונת רווח.

במרכז נערכים מחקרים רבים ואנו משתפים פעולה  כדי לשפר את איכות החיים והטיפול בחולים.אחת ממטרותינו המיידיות היאהרחבת פעילות המרכז על מנת לתת מענה, ולהושיט סיוע ולאפשר פתרונות נגישים גם לחולים הנמצאים בקהילה.

Thanks! Message sent.